Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zobacz więcej: pliki cookiesRozumiem

Save Energy Systems Sp. z o.o. powstała na polskim rynku w październiku 2013 roku i działa po dziś dzień poszerzając bazę zadowolonych Klientów, gdyż specjalizujemy się w profesjonalnym pozyskiwaniu funduszy oraz wykonywaniu instalacji fotowoltaicznych od projektu do samej budowy „pod klucz”

Firma prowadzi sprzedaż poszczególnych elementów instalacji fotowoltaicznych po konkurencyjnych cenach przez sieć firm dystrybucyjnych jak i kompletne zestawy fotowoltaiczne oraz montaż i rozruch sprzedawanych zestawów.Oferujemy również kompleksowe rozwiązania systemowe takie jak:

 • dobór powierzchni dachów i lokalizacji wolnostojących

 • dokumentacja ofertowa

 • projektowanie instalacji

 • analiza opłacalności inwestycji

 • budowa „pod klucz” od projektu do instalacji

 • monitoring instalacji

 • najwyższej jakości produkty made in EU z wieloletnią gwarancją

 • promocyjne oferty na zestawy fotowoltaiczne do 40 kW zgodne z programem Prosument

 • dostawę na terenie całego kraju

 • gwarancja, konserwacja, przeglądy

 • wsparcie w pozyskiwaniu finansowania inwestycji dla klientów
Moduły fotowoltaiczne

Oferujemy najbardziej innowacyjne moduły wyprodukowane w Europie.
Opieramy się na modułach firm X-DISC, Solarworld i Qcells. Standardem tych producentów jest najwyższa moc osiągana ze standardowej powierzchni modułów, najwyższa wydajność i gwarancja sprawności.

W przypadku najnowszej linii modułów Sunmodule Protect firma Solarworld gwarantuje 30 letnią gwarancję sprawności na poziomie ponad 86%.
Wykonanie instalacji na modułach najwyższej jakości oraz zastosowaniu wysokosprawnych inwerterów pozwala na zwiększoną produkcję energii w długim okresie, przynosząc znaczące zyski inwestorom.
Instalacje fotowoltaiczne dla prosumentów i firm

W polskich warunkach najbardziej opłacalna jest produkcja i zużycie energii na własne potrzeby. W przypadku małych, przydomowych instalacji do 10 kWp w inwestorom opłaca się także skorzystać z systemu stawek gwarantowanych w ustawie o OZE na poziomie do 0,65 zł za sprzedaż każdej kWh do sieci energetycznej.

W przypadku firm istnieje możliwość zmniejszenia bieżących rachunków oraz skorzystania z prawa do zielonych certyfikatów, które pozwala uzyskać dodatkowe przychody z produkcji zielonej energii.

Naszym klientom oferujemy dostawę instalacji fotowoltaicznych dowolnego formatu, montowanych zarówno na dachach domów, firm jak na gruncie. Używamy komponenty tylko najlepszych dostawców gwarantujące największą produkcję energii w skali roku.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt w celu umówienia wizji lokalnej w miejscu planowanej instalacji.
Farmy słoneczne

Nasza firma brała udział także w budowie jednej z dużych instalacji fotowoltaicznych z planowaną sprzedażą energii do sieci energetycznej. Posiadamy projekty instalacji fotowoltaicznych w każdym formacie o mocach od 1 MW w wielu lokalizacjach, aż do 80 MW w jednym projekcie.

Proponujemy sprzedaż w/w projektów wraz z kompleksową realizacją.

Zapraszamy do współpracy!
Przykładowe inwestycje

 


WSPÓŁPRACUJEMY Z

 


Wspieramy także fundacjęJeżeli prowadzą Państwo czynną działalność w branży OZE lub chcą rozszerzyć działalność o sprzedaż i montaż instalacji fotowoltaicznych, zapraszamy do współpracy.

Naszym Partnerom handlowym i dystrybucyjnym oferujemy możliwość zakupu po bardzo atrakcyjnych cenach poszczególnych komponentów instalacji fotowoltaicznych, oferujemy również współpracę w zdobyciu finasowania na planowane inwestycje.

KONTAKTSAVE ENERGY SYSTEMS Sp. z o.o.ul. Krótka 29/31


42-202 Częstochowatel.+48 786 220 222biuro@ses.info.pl


pn-pt 8.00 - 16.00
      Napisz do nas

Imię i nazwisko/ Nazwa firmy :


Twój adres email:


Twój numer telefonu:


Zapytanie:
Mapa dojazdu